Проектно-будівельна компанія. «ГарантАвтоЗахід»

Дизайн екстер'єрів

Телефон
+380(36)264-24-10, +380(67)363-50-33 - Адміністрація, +380(67)363-70-50 - Менеджер
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
Сайт

Всі ми хочемо приголомшливий будинок, який буде виділятися серед інших, але в той же час ми хочемо, щоб він гармонійно поєднувався з прибудинковими територіями.Тому хочу вас познайомити з таким поняттям як дизайн екстерєру.

Екстерер- це художній і архітектурний зовнішній вигляд будинків,що забезпечує людині сприятливе естетичне сприйняття.


Процес оформлення фасаду будинку (екстер'єру) може бути досить складним, необхідно підібрати кольори, матеріали, збалансувати форми і лінії - це робота не для дизайнерів початківців.

Дизайн екстер'єрів, фото-1

Ви коли-небудь замислювалися, що робить зовнішній вигляд будинку привабливим?

Чому деякі будинки на вулиці змушують вас зупинитися і захоплюватися їхьою красою?

У будь-якому дизайні, інтер'єру або екстер'єру, необхідно слідувати деяким простим правилам оформлення для того щоб кінцевий результат радував око.

Давайте розглянемо 10 основних принципів екстер'єру, які допоможуть вам облаштувати своє житло:

Найпоширеніше питання це: в який колір варто пофарбувати вхідні двері? Крім кольору, існує ряд інших речей, які можуть освіжити вашу веранду і розповісти про стиль будинку: освітлення, рослини, дзвінок, ручка для стуку в двері, килимок, крісла на веранді - все це додасть загальної привабливості входу в ваш будинок.

1. Дизайн фасаду будинку в камені

В першу чергу потрібно збалансувати форму та симетрію.Вони грають важливу роль в правильному оформленні простору. Фасад будь-якого будинку повинен зберігати ці властивості для правильної розробки і приємного зовнішнього вигляду.дизайн правильно спроектованого будинку повинен бути пропорційним і збалансованим.

2. Дизайн екстер'єру заміського будинку

Форма слідує за функцією. По суті, це означає, що призначення будівлі має бути відправною точкою дизайну.Яке призначення вашого будинку? Як ви плануєте його використовувати? Обміркуйте всі потреби вашої родини, а потім вирішите, що має бути у вашому будинку, щоб задовольнити ці потреби.Зовнішній вигляд вашого будинку буде відображати інтер'єр, який ви обрали.

3. Матеріали та текстури для будинку

Дивлячись на безліч варіантів і розмаїття матеріалів та текстури для будинку. досить часто буває тяжко вирішити які матеріали краще використати при оформленні екстерєру. Кращий варіант - поєднання міцності і естетики. Зрозуміло, ви хочете, щоб екстер'єр будинку відображав ваш особистий стиль. Для того щоб уникнути дорогих помилок, завжди краще проконсультуватися у досвідченних дизайнерів.

4. Кольорові комбінації в екстер'єрі

Як ви вирішуєте, який колір найбільше підійде для оформлення фасаду, адже кольорова палітра є настільки широкою та багатою на свої віддтінки? Колір здатний підкреслити багато особливостей вашого екстер'єру.  Існує безліч способів приховати слабкі сторони житла і підкреслити сильні за допомогою гри фарб.

5. Як обрати правильний дах

Дах повинен бути міцним, тому вибір відповідного покриття це щось більше, ніж простий підбір кольору і форми. Є дуже великий вибір будівельних матеріалів, різної вартості із різним терміном експлуатації. Завжди враховуєте вартість, довговічність, вагу покриття і те, як воно буде поєднуватися з іншим екстер'єром.

6. Як вибрати гаражні двері

Деякі не розглядають гаражні двері, як частина загального дизайну будинку, але це неправильно Крім дизайну, вам слід дізнатися про ізоляційні якості дверей, систему безпеки, довговічності пружинних конструкцій, гарантії і вартість.Це може бути чисто, класичні сталеві двері або затишні домашні двері з кареткою - варіантів дуже багато.

7. Які вікна краще вибрати

Також, як і гаражні двері, ваші домашні вікна - щось більше, ніж просто функціонуюча деталь. Вікна - це ніби душа вашого будинку. Перш за все, вікна, які ви вибираєте, повинні бути міцними. По-друге, ваші вікна мають відображати характер будинку.

8. Як стильно оформити веранду

Найпоширеніше питання це: в який колір варто пофарбувати вхідні двері? Крім кольору, існує ряд інших речей, які можуть освіжити вашу веранду і розповісти про стиль будинку: освітлення, рослини, дзвінок, ручка для стуку в двері, килимок, крісла на веранді - все це додасть загальної привабливості входу в ваш будинок.

9. Значення ландшафту

Благоустрій садової ділянки - це набагато більше, ніж просто вкопати одне дерево перед будинком. Найчастіше, це вдало розміщені рослини, які надають будинку той самий неперевершений вигляд тп виділяє його серед інших.Вибрати відповідні рослини досить складно, тому ми радимо керуватися особливостями грунту і регіону проживання. 

10. Освітіть свій будинок

Не дозволяйте будинку згасати в темряві. Гарне освітлення відіграє важливу роль в безпеці житла і зробить його привабливим в нічний час доби. Крім стандартних світильників, розташованих біля вхідних дверей і гаража, варто розмістити їх навколо будинку.Вибирайте освітлення, відповідне стилю вашого будинку.

Як ми працюємо

  • Зустріч, знайомство, попереднє ТЗ, консультація по об’єкту.
  • Заміри об’єкта, складання технічного завдання, з’ясування ваших смаків, запис побажань.
  • Виготовлення плану приміщення з попереднім розташуванням обладнання, меблів, приладів, сантехніки та розеток.
  • Затвердження планів. Початок розробки дизайну.
  • Виготовлення 3D візуалізації дизайну інтер’єру
  • Внесення поправок. Затвердження 3D візуалізації..
  • Виготовлення технічної документації: креслення гіпсокартонних конструкцій, електричних схем, розміщення теплих підлог, розкладка керамічної плитки, специфікації по освітлювальному обладнанню,…
  • Здача проекту в друкованому та цифровому варіантах.

Звернітся до компанії "ГарантавтоЗахід" і ми зробимо ваш екстер`єр на вищому рівні. Адже наша команда професіоналів зможе правильно підібрати всі неоюхідні матеріали, та втілити всі ваші потаємні мрії щодо будику в життя!

Замовити дизайн в Рівному ви можете за тел. +380 67-363-50-33 на нашому сайті www.gaz.rv.ua або за адресою м. Рівне вул. Курчатова 26

Пам'ятайте, що попередньо ми показуємо вам віртуальну картину для того щоб ви могли побачити як ваш проект буде виглядати . Завжди краще обдумати все ще раз, перш ніж здійснювати вкладення.

Розміщення на мапі міста
Файли