Проектно-будівельна компанія. «ГарантАвтоЗахід»

Виготовлення геодезичних та геологічних робіт

Телефон
+380(36)264-24-10, +380(67)363-50-33 - Адміністрація, +380(67)363-70-50 - Менеджер
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
Сайт

Інженерна геологія

Геологія - це комплекс наук про тверду оболонку замлі, історію її розвитку та процеси, що її створили. Заснована на вивченні геологічних процесів, речового складу, структури земної кори і літосфери усіма доступними методами з залученням даних інших наук і дисциплін.

Так яку ж роль відріграє інженерна геологія в будівництві?

Як відомо, споруда повинна бути міцною, стійкою, та має забезпечуватися її довгострокова безаварійна експлуатація.

Щоб виконати ці вимоги, необхідний всебічний облік природних умов на місці майбутнього будівництва.Крім того, глибоке вивчення місцевих умов сприяє скороченню термінів і вартості будівництва.

Недостатнє вивчення інженерно-геологічних умов, а іноді ігнорування їх при проектуванні і будівництві. призводить до аварій, а в деяких випадках повного руйнування споруд.

На підставі даних, отриманих в результаті дослідження геології для будівництва , замовник отримує всю необхідну інформацію про:

  • Інженерно-будівельні умови на конкретній території
  • Рівень залягання підземних вод;
  • Деформацію і міцність грунтів, які будуть підставою під фундаментом споруджуваного об'єкта.

Дані по геології допоможуть розрахувати, наскільки ймовірним є підтоплення проектованої споруди.

Якщо планується будівництво приватного будинку, не можна забувати про те, що через недостатнє вивчення ділянки і відмови від геологічних вишукувань може статися підтоплення підвалу, виникнути тріщини в фундаменті, статися просадка і навіть подальше руйнування будинку.

Для запобігання неприємностей необхідно подбати про своєчасні проведення випробувань. Наші спеціалісти зроблять все швидко та якісно і в зручний для вас час, адже команда професіоналів компанії "Гарант Авто Захід" це завжди впевненість в майбутньому і гарантія якості.

Для того Щоб замовити геологічні роботи. телефонуйте на номером +380 67-363-50-33 або на сайті (gaz.rv.ua)

Геодезині роботи

ГеодезіяВизначає точне розміщення об`єкту будівництва на ділянці відносно супутникових координат з прив`язками до сусідних споруд та ліній комунікацій - необхідно для виготовлення генплану будівництва та для виносу осей фундаменту на ділянці.

Існує декілька етапів проведення геодезії в будівництві:

Перший етап - "Проектування", в який входить інженерно-геодезична робота і топографічна зйомка.

Генплан ділянки і є основною метою цього етапу, на основі якого і будуть розроблені всі заходи по будівництву. Цей комплекс робіт геодезії в будівництві ділиться на камеральні і польові.

Саме цей етап має першорядне значення, так як від його якості залежать подальші роботи з проектування та зведення будівель.

Виготовлення геодезичних та геологічних робіт, фото-1

Другим етапом, є підготовчий етап будівництва, який складається з розробки розбивочної основи, розбивки основних осей споруди, розбивки котловану і планувальної роботи.

На цьому етапі відбувається підготовка територій, здійснюються під'їзні роботи і побудова комунікацій під землею.

Виготовлення геодезичних та геологічних робіт, фото-2

Третім етапом є безпосередньо саме будівництво. В процесі якого відбувається виніс в натуру осей конструктивних елементів.

Цей етап закінчується складанням виконавчих документів. В їх основі лежать звіти про зйомку завершених елементів будівництва.

Виготовлення геодезичних та геологічних робіт, фото-3

 Останнім етапом є завершення будівництва. Фахівці готують і здають звіт про результати геодезичних робіт, виконаних в процесі будівництва.

Геодезист складає як основний виконавчий план, кадастровий план земельної ділянки, а також, різні спеціальні інженерні плани.

.

Геодезія в будівництві є важлива, невід'ємна частина зведення споруди. І чим якісніша робота фахівців-геодезистів, тим більша гарантія того, що будівля буде побудована правильно, і її можна буде експлуатувати довго без додаткового ремонту або реконструкції.

Виготовлення геодезичних та геологічних робіт, фото-4

Для запобігання неприємностей необхідно подбати про своєчасні проведення випробувань. Наші спеціалісти зроблять все швидко та якісно і в зручний для вас час, адже команда професіоналів компанії "Гарант Авто Захід" це завжди впевненість в майбутньому і гарантія якості.

Для того Щоб замовити геодезичні роботи. телефонуйте на номером +380 67-363-50-33 або на сайті (gaz.rv.ua)

Розміщення на мапі міста
Файли