При будівництві будинку "під ключ"
проект з нашого каталогу безкоштовно

Кожна людина мріє про комфортне, надійне і красиве житло.
Будівництво власного будинку дозволить втілити мрію в життя. Але перш ніж почати зводити будинок своєї мрії, необхідно пройти один з найважливіших етапів - проектування будівництва. Отже давайте дізнаємося що таке проектування і для чого воно потрібне.

Проектува́ння — це комплекс робіт який складається з пошуку, досліджень, розрахунків та розрахування з метою отримання достатнього опису для створення нового об'єкту або виробу, його реконструкції, модернізації, що відповідає заданим вимогам. Розробка проектної, конструкторської та іншої технічної документації, призначеної для забезпечення будівництва, створення нових видів та зразків

В процесі проектування виконуються технічні та економічні розрахунки, схеми, графіки, пояснювальні записки, кошториси, калькуляції та описи. Якісне будівництво не можливе без проектування.

Окрім цього одним із найважливіших видів проектування будівництва - є архітектурне проектування.

Є 4 основні етапи архітектурного проектування:

Передпроектні роботиЦей етап проектування включає в себе проведення робіт по визначенню технічної можливості реалізації проекту. Проводиться топографічна зйомка території і складається план рельєфу місцевості. Складання плану необхідно для проведення подальших інженерних робіт. В цілому рішення про обгрунтованість проекту приймається на базі отриманих документів. Передпроектні роботи дають візуальне уявлення майбутнього об'єкта і служать підставою для складання технічного завдання. 
Ескізний проектЕскіз - початок будь-якого проекту. Це графічне зображення архітектурної ідеї. Ескізний проект допомагає скласти повне уявлення про майбутнє об'єкті. На цьому етапі формується зовнішній вигляд і планування будівлі, прив'язка до ділянки. Також ескізний проект включає в себе розробку техніко-економічних показників, схем і комп'ютерну 3D модель об'єкта.
Робочий проектНа цьому етапі проводять розрахунок фундаменту, навантажень і опрацьовують конструктив об'єкта. В результаті архітектурного проектування визначається планування поверхів, габарити, товщина несучих стін і перегородок. Промальовується планування приміщень, вікна, двері, фасади.
Конструктивний проектЦе наступний етап проектування в будівництві. На цьому етапі проводять розрахунок всіх важливих елементів і вузлів, визначають глибину закладки фундаменту, розташування плит перекриттів, вид балок. Результати виконаної роботи - комплект креслень і пояснювальних матеріалів: тип покрівлі, стін, балки, вузли. Після цього етапу можна складати список необхідних будівельних матеріалів. 

Проект інженерних систем - необхідний вид проектування в будівництві.

Жоден об'єкт не зможе нормально функціонувати, якщо не передбачити наявність інженерних систем і мереж.

До зовнішніх інженерних мереж відносяться:

• теплопостачання
• водопостачання
• каналізацію
• зливостоки
• електропостачання

До внутрішніх інженерних систем відносять:

• опалення
• вентиляцію
• водопостачання і каналізацію
• кондиціонування
• зв'язок і сигналізацію

Проектування будинку - важливий і відповідальний етап на шляху до зведення будинку вашої мрії. Серйозний підхід до проектування допоможе отримати якісний кінцевий результат.

Довіряючи професіоналам, ви уникнете багатьох помилок і заощадите свій час. Наші фахівці грамотно виконають проект з урахуванням ваших побажань і в найкоротші терміни.

Замовити проекти будинків в Рівному ви можете за тел.+380 67-363-50-33 на нашому сайті www.gaz.rv.ua або за адресою м. Рівне вул.Курчатова 26